Zapraszamy do SPA w godzinach:

Wtorek - sobota 12:00 - 20:00

Masaże Ajurwedyjskie

 • Masaż Mukabhyanga (masaż twarzy i dekoltu)

  Masaż i kosmetyka ajurwedyjska  twarzy i dekoltu połączona z zabiegami oczyszczania, peelingu i maseczkami z zastosowaniem, naturalnych olei i produktów kosmetycznych przygotowanych wg. tradycyjnych receptur ajurwedyjskich. Ten niezwykły masaż twarzy ma działanie relaksacyjne, pielęgnujące, regenerujące, odmładzające. Upiększa zewnętrznie a odmładza wewnętrznie.

  Jeśli chcesz, aby Twoja twarz robiła wrażenie odmłodzonej z pewnością nie pożałujesz korzystania z tego typu zabiegów. Bardzo przekonywujący jest fakt, iż masaż Mukabhyanga nazywany jest zamiennie ‚Wieczną mlodoscią”
  Po wykonanym zabiegu poczujesz znaczną poprawę ukrwienia skóry, co z kolei prowadzi do jej ujędrnienia, spłycenia zmarszczek oraz nada jej świetlisty wygląd.

  Jeśli masz problemy natury dermatologicznej, bądź nie możesz uporać się z dawnymi przebarwieniami, bliznami masaż ten jest wprost idealny dla Ciebie!

 • Masaż Shirodhara ( masaż olejowy głowy)

  SHIRO = głowa, DHARA = nieprzerwany strumień cieczy.

  Najbardziej popularny i jeden z najważniejszych zabiegów ajurwedyjskich, zapewniający przeżycie niezwykle głębokiego relaksu oraz osiągnięcie wewnętrznego spokoju, harmonii i dystansu.
  Zabieg polegający na masażu czoła, a dokładnie czakry „trzeciego oka” za pomocą strumienia ciepłego oleju sezamowego. Nazywany jest zabiegiem młodości i długowieczności. Głęboko relaksuje oraz posiada zbawienny wpływ na system nerwowy i hormonalny, redukuje stres i napięcia nerwowe. Usuwa większość dolegliwości wywołanych głównie zaburzeniami energii Vata, tj. chroniczne bóle głowy i zatok, bezsenność, nerwowość, zaburzenia słuchu, wzroku. Poprawia cyrkulację krwi w mózgu, co korzystnie wpływa na sprawność intelektualną, ale też zapobiega np. łysieniu, siwieniu, ponieważ działa odżywczo na skórę głowy oraz na włosy.

  Działanie masażu:

  • pobudza pracę gruczołów dokrewnych (przysadka, szyszynka) odpowiedzialnych za wydzielanie potrzebnych hormonów,
  • poprawia pamięć, rozszerza percepcję i intuicję,
  • uspokaja autonomiczny system nerwowy (nerwowość, bezsenność, lęki, stres), łagodzi chroniczne bóle głowy (migreny) i przeciążenia umysłowe,
  • głęboko relaksuje pobudzając aktywność fal mózgowych alfa – wprowadza w korzystny dla zdrowia stan tzw. „błogostanu”
  • niweluje objawy wypalenia zawodowego, depresji i wielu innych chorób psychosomatycznych, a nawet chorób skóry.
 • Masaż Ratnaabhyanga (kamienie półszlachetne, kryształy górskie)

  W masażu tym wykorzystuje się gorące półszlachetne kamienie, kryształy górskie oraz ciepły olej ajurwedyjski. W sanskrycie słowo „Ratna” oznacza dosłownie klejnot, kamień szlachetny, natomiast „Abhyanga” to nic innego, jak masaż, namaszczenie.
  Masaż Ratnaabhyanga to wspaniałe ukojenie dla Twojego ciała i duszy. Ma on działanie witalizujące, likwiduje napięcia i bóle mięśni, jest energizujący w przypadku każdego rodzaju skóry. Masaż Ratnaabhyanga to przede wszystkim szansa na przyjemne doznania oraz głęboki relaks. Zabieg polega na układaniu kamieni na ciele oraz jego masowaniu. 

  Wspaniale relaksuje i odpręża. Kamienie, zwłaszcza te półszlachetne, dzięki swym właściwością regeneracyjnym, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm. Masaż kamieniami wybranych miejsc ma działanie witalizujące i lecznicze, doskonale likwiduje napięcia i bóle mięśni, Łączy moc ciepłych kamieni z relaksującymi technikami masażu. Zbawiennie wpływa na zmęczone, zestresowane ciało i umysł, pozwala odzyskać siły witalne. Wykorzystując różne techniki masażu ciepłymi kamieniami, uzyskuje się efekt głębokiego relaksu dzięki przepływowi pozytywnej energii i przyjemnego uczucia ciepła.

 • Masaż Abhyanga (masaż całościowy olejowy)

  Abhyanga w dosłownym tłumaczeniu znaczy „namaszczenie”, tzn. wmasowanie oleju w ciało. Masaże olejowe znane ze swojego pozytywnego oddziaływania na system immunologiczny opierają się na zasadzie – im więcej stresu (fizycznego lub psychicznego) doświadcza nasz organizm tym więcej oleju potrzeba użyc do masażu.

  To zabieg mający na celu poruszenie energii w całym organizmie, a w konsekwencji jej równowagę na trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Wykonując masaż abhyanga stymuluje się punkty witalne znajdujące się na przebiegu kanałów energetycznych. Poprzez stymulację odpowiednich punktów, stanowiących pomniejszoną reprezentację narządów ciała, usprawnia się funkcjonowanie wszelkich układów organizmu, pobudza krążenie płynów ustrojowych, limfy i krwi, wzmacnia działanie systemu odpornościowego.
  W efekcie Abhyanga wspiera proces odchudzania, kształtowania sylwetki, usprawnia proces przemiany materii i oczyszczania organizmu z toksyn, wspomaga eliminację wszelkich dolegliwości, tak fizycznych jak i psychicznych.

  Masaż abhyanga działa również pielęgnacyjnie, jako że oleje stosowane do wszystkich zabiegów ajurwedyjskich, wykonywane na bazie receptur starohinduskich, zawierają różnorodne zioła, nadając olejom właściwości lecznicze jak i pielęgnacyjne. Działają zarówno na skórę właściwą, jak też na wszystkie narządy wewnętrzne.

  Masaże ajurwedyjskie są najbardziej kompleksowymi zabiegami, gdyż dotyczą całego ciała. Abhyanga jest masażem o działaniu niezwykle relaksującym, korzystnie wpływającym na wszystkie funkcje organiczne ciała.

 • Masaż Jambira Pinda Sweda (masaż gorącymi stemplami)

  Jambira Pinda Sveda to masaż gorącymi stemplami wypełnionymi cytryną i wiórkami kokosowymi, zmieszane ze specjalnym olejem.

  W ajurwedzie  należy do rodzaju zabiegów napotnych (swedana) i redukujących (langhana).

  Jest wykonywany za pomocą 4 lub 6 bawełnianych stempli, podgrzewanych w oleju kokosowym.
  Masaż stemplami daje niezwykłe uczucie odprężenia, rozluźnienia i przyjemnego rozgrzania, pobudza krążenie, usuwa toksyny z organizmu, stymuluje organizm do regeneracji, łagodzi ból. Masaż wpływa korzystnie na skórę, skóra staje się gładka i odżywiona, nawilżona oraz odzyskuje zdrowy koloryt.

  Wpływ masażu na organizm:

  – zwiększenie sprawności ruchowej stawów,
  – rozluźnienie mięśni,
  – działanie przeciwbólowe,
  – oczyszczenie z toksyn,
  – pobudzenie mikrokrążenia skóry,
  – ujędrnienie skóry,
  – poprawa krążenia żylnego i limfatycznego,
  – pobudzenie przemiany materii,
  – stymulacja zmysłów dzięki unoszącym się olejkom eterycznym,
  – głęboka relaksacja i odprężenie

  Wskazania:

  – ciągłe napięcie,stres
  – otyłość,
  – cellulit,
  – przemęczenie,
  – bóle mięśni i stawów,
  – migreny,
  – napięcie w okolicy szyi i ramion.

  STEMPLE DO MASAŻU PRZYGOTOWUJE SIĘ TRADYCYJNIE „NA ŚWIEŻO” PRZED ZABIEGIEM

 • Masaż Udvartana (peeling indyjskimi ziołami)

  Masaż przy którym stosuje się proszki, pasty z ziół zmieszane z olejem ayurvedyjskim. Proszki do masażu mają działanie diuretyczne, przeciwzapalne, detoksykujące. Zioła i zboża w składzie zawierają m.in. kwas krzemowy (jęczmień), witaminę C (agrest indyjski „amla”), która wzmacnia i poprawia napięcie tkanki

  Udvartana stosowany jest w kuracjach odchudzających, likwidacji zmian cellulitowych, chorobowych zmianach skórnych, nadmiernej potliwości i przypadłościach reumatycznych. Skutecznie usuwa z organizmu szkodliwe toksyny i poprawia krążenie krwi. Wzmacnia układ mięśniowy, modeluje sylwetkę, nadaje skórze zdrowy wygląd.

  Udvartana działa jak najlepszy peeling …
  – wygładzi nierówności skóry,
  – pobudzi krążenie krwi,
  – wyeliminuje nadmiar toksyn,
  – wzmocni układ mięśniowy,
  – wymodeluje sylwetkę,
  – nada Twojej skórze zdrowy wygląd

 • Shiroabhyanga (Masaż głowy, karku i dekoltu)

  Część masażu Abhyanga; masaż głowy. Odpowiednio dobrane olejki relaksują, wspomagają pamięć i koncentrację, usuwają napięcie psychiczne. Jest pomocny przy usuwaniu bólów głowy, także migrenowych. W trakcie masażu pobudzane są ayurvedyjskie punkty marma. Masaż odżywia i pobudza cebulki włosowe, przeciwdziała wypadaniu i siwieniu włosów.Nastepnie  zabieg polega na masażu czoła, a dokładnie czakry „trzeciego oka” za pomocą strumienia ciepłego oleju sezamowego. Nazywany jest zabiegiem młodości i długowieczności. Głęboko relaksuje oraz posiada zbawienny wpływ na system nerwowy i hormonalny, redukuje stres i napięcia nerwowe. Usuwa większość dolegliwości wywołanych głównie zaburzeniami energii Vata, tj. chroniczne bóle głowy i zatok, bezsenność, nerwowość, zaburzenia słuchu, wzroku. Poprawia cyrkulację krwi w mózgu, co korzystnie wpływa na sprawność intelektualną, ale też zapobiega np. łysieniu, siwieniu, ponieważ działa odżywczo na skórę głowy oraz na włosy.

  shiroabhyanga_masaz

Masaże klasyczne i relaksacyjne

 • Masaż sportowy

  Masaż sportowy- pomaga zmniejszyć bóle mięśniowe i przyczynia się do poprawy gojenia uszkodzonych włókien mięśniowych.

  Masaż sportowy – jest to intensywny masaż zmniejszający zmęczenie organizmu wynikłe na skutek aktywności fizycznej.

  Masaż występuje w kilku formach zależnych od czasu zabiegu w stosunku do aktywności sportowej, wyróżniamy:

  1. m. przedwysiłkowy – mający na celu przygotowanie organizmu do wysiłku sportowego – np. skracając rozgrzewkę itp.
  2. m. międzywysiłkowy – masaż wykonywany w przerwach między wysiłkami (miedzy startami na zawodach sportowych), jego celem jest potrzymanie wysokiej aktywności organizmu w trakcie zawodów
  3. m. powysiłkowy – mający na celu skrócenie czasu regeneracji organizmu po intensywny i długotrwałym wysiłku.
  4. m. uzupełniający – wspomagający trening sportowy (np.: wspomagający trening masy mięśniowej)
 • Masaż klasyczny całościowy lub częściowy

  Należy do najczęściej wykonywanych zabiegów pozwalających utrzymać organizm w dobrej kondycji psychofizycznej. Zapewnia szybkie, skuteczne rozluźnienie mięśni. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku.

  Masaż klasyczny poprawia wygląd skóry, jest ona lepiej dotleniona i ukrwiona. W czasie masażu odprężamy się i relaksujemy. Odpręża się też nasze ciało, miejsca pełne napięcia i bólu zostają rozprężone. Masaż klasyczny wykorzystywany jest jako element wspomagający zwalczanie wielu chorób, w tym dolegliwości ortopedycznych, neurologicznych czy ginekologicznych. Znajduje też zastosowanie w ogólnych problemach zdrowotnych zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

 • Masaż relaksacyjny

  Odpręża, wycisza, pozwala zapomnieć o stresach dnia codziennego. Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością. Fenomen jakim jest ludzki dotyk sprawia, iż subtelny masaż relaksacyjny wykorzystujemy jako jedną z metod terapeutycznych, kosmetycznych oraz relaksacyjnych. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia. Z tego powodu ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało. Efekt rozluźnienia dodatkowo zwiększam poprzez muzykę relaksacyjną, oraz odprężające olejki zapachowe zastosowane w kominku eterycznym. Po masażu czujemy się odprężeni, ponieważ w czasie zabiegu podnosi się poziom endorfin w organizmie. Endorfiny tzw. hormony szczęścia to substancje wydzielające się w mózgu m.in. po ćwiczeniach czy gimnastyce. Dzięki nim odczuwamy odprężenie i jesteśmy gotowi do dalszego wysiłku. Wysoki poziom endorfin zwiększa też naszą odporność na stres.

 • Masaż lodem

  Masaż lodem stosuje się w celu przyspieszenia tempa przemiany materii. Masaż ma właściwości ujędrniające i detoksykujące, odprowadza zalęgające produkty przemiany materii i działa antycellulitowo. Miejsca o nadmiernej tkance tłuszczowej oraz miejsca objęte cellulitem są gorzej ukrwione. Przez to ich metabolizm jest spowolniony. Masaż lodem pobudza krążenie krwi i limfy tych miejsc.Niska temperatura pobudza receptory zimna w skórze, a to, prowadzi do skurczu naczyń krwionośnych. Zimny bodziec oprócz skurczu naczyń krwionośnych, powoduje zmniejszenie metabolizmu komórkowego, hamuje stany zapalne oraz rozluźnienia mięśni.Masaż lodem zaliczany jest do zabiegów miejscowych o temperaturze oziębiania ok. 0°C. Polega on na połączeniu techniki masażu i stymulacji zimnem. Poza właściwościami leczniczymi masaż lodem jest naturalnym kosmetykiem. Lód poprawia wygląd skóry, bo przyspiesza zachodzące w niej procesy przemiany materii. Po masażu lodem skóra staje się lepiej odżywiona, dotleniona oraz oczyszczona z zalęgających w niej toksyn. Szybciej zachodzą w niej procesy złuszczania i prawidłowej odbudowy naskórka. Dzięki przyspieszeniu metabolizmu zimnem i masażem, zabieg jest również kuracją antycellulitową. Masaż lodem powinien trwać około 20 minut. Można go wykonywać na całej skórze, a także na twarzy. Wówczas mówimy o liftingujących właściwościach lodu.

Masaże Orientalne

 • Masaż Padaabhyanga (masaż tajski stóp)

  Połączenie masażu z akupresurą stref refleksologicznych stóp. Technika masażu obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek, okolic kolana. Na podeszwach naszych stóp znajduje się aż 60 zakończeń węzłów nerwowych .Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie zmęczonych „ciężkich nóg”. Stosowany regularnie pomaga odreagować codzienne stresy. Masaż doceniany jest przez swój pozytywny wpływ na pracę układu krwionośnego. Tajski masaż stóp jest bardzo intensywny, gdyż stymuluje pracę całego organizmu, zwłaszcza układu limfatycznego i wydalniczego. Poczujesz się po nim odprężony i zregenerujesz potrzebne każdemu siły.

  Masaż tajski stóp oddziałuje pozytywnie na różne funkcje organizmu np:

  • trawienie,
  • pracę mózgu (kontrola stresu lub snu),
  • system hormonalny,
  • narządy zmysłu,
  • centralny układ nerwowy
  • gruczoły limfatyczne
  • system odpornościowy
 • Masaż Bamboo Massage (bambusami i miotełkami)

  Masaż miotełkami i kijami bambusowymi „Bamboo Massage” wykonywany jest na olejku sezamowym za pomocą bambusowych miotełek. Bambusami i miotełkami oklepuje się, ugniata całe ciało ze zmiennym rytmem i natężeniem. Masaż zalecany przy dużym wysiłku fizycznym i umysłowym. Ma działanie pobudzające i stymulujące cały organizm. Odgłos miarowych uderzeń bambusowych witek jest bardzo relaksujący. Poprawia mikrokrążenie, wspomaga przemianę materii, zmniejsza obrzęki, wpływa na gospodarkę wodną na poziomie skóry, co jest bardzo ważne przy terapii antycelulitowej. Idealny zabieg na ciało obciążone nadmierną ilością tkanki tłuszczowej, jak też dla osób ze skłonnością do obrzęków, zatrzymania wody w organizmie oraz osób przemęczonych i zestresowanych. Podczas masażu kije i miotełki dopasowują się do kształtu Twoich mięśni.
  Ten masaż to niesamowita regeneracja skóry! To masaż drenujący, modelujący sylwetkę, który w znacznej mierze usuwa napięcie mięśni oraz przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu.
  Masaż bambusami i miotełkami to doskonały sposób na pobudzenie przepływu energii.

 • Masaż tajski (styl północny)

  Masaż tajski (orientalny) polega na uciskaniu określonych punktów, według filozofii tajskiej łączą one kanały energetyczne, z których składa się ciało człowieka. Poprzez rozciąganie i masowanie wzdłuż linii energetycznych ciało otwiera się i uwalniane jest napięcie, a energia płynie łatwiej. Uwolniona energia wpływa kojąco na ból pleców, artretyzm, bóle głowy, kłopoty z trawieniem, bóle menstruacyjne i schorzenia związane ze stresem. Wpływa zbawiennie na mięśnie i stawy, stymuluje krążenie krwi i limfy, uwalnia ciało z nagromadzonych toksyn oraz wzmacnia system immunologiczny. Masaż Tajski przynosi tym samym głęboki stan relaksacji, dobre samopoczucie, a także przywraca wewnętrzną harmonię i równowagę w organizmie.

  Masowana osoba jest ubrana w luźne, wygodne ubranie i leży na specjalnym materacu o umiarkowanej giętkości. Masażysta podczas wykonywania masażu bardzo intensywnie pracuje swoim ciałem, używając dłoni, kciuków, łokci i przedramion, a także stóp. Nacisk łokciem następuje w sposób rytmiczny na przebiegające aorty, powodując uczucie głębokiego odprężenia.  Osoba masowana przyjmuje wiele pozycji, które wywodzą się z pięciu zasadniczych postaw jogi pasywnej: leżenia przodem, tyłem, bokiem oraz postawy siedzącej i odwróconej. Podczas sesji  w sposób rytmiczny następuje ucisk i rozciągnięcie całego ciała: to dotyczy również wyciągania palców, stóp u nóg, uszu oraz przyjmowania przez osobę masowaną różnych wyciągniętych pozycji. Wszystko odbywa się zgodnie z wielowiekową procedurą.

  Ten typ masażu daje niezwykły efekt terapeutyczny i za jego sprawą możesz pozbyć się takich dolegliwości, jak: bóle pleców, bóle głowy, problemów z układem pokarmowym, stresem, problemów menstruacyjnych i menopauzalnych.

 • Masaż hawajski Lomi Lomi (masaż dłońmi i przedramionami)

  Celem masażu Lomi Lomi  jest nie tylko rozluźnienienaprężonych mięśni i praca z ciałem, ale zajmowanie się człowiekiem jako całością- włączając w to jego psychikę, emocje, ducha. Nasze stłumione emocje, stres, ciężkie przeżycia zapisują się w naszych mięśniach. Blokują przepływ siły życiowej – MANA w organizmie i zaburzając jego harmonię. Dzięki pracy z tym masażem możnaodblokować stłumione emocje, rozpuścić napięcia w ciele, a przede wszystkim pobudzić uzdrawiające siły naszego organizmu, aby w naturalny sposób pomogły wrócić nam do stanu równowagi, zdrowia.

  Harmonijny masaż, łączy w sobie dotyk i taniec, a jego działanie wpływa zarówno na sferę fizyczną, jak też emocjonalną, a nawet duchową.

  Na poziomie fizycznym masaż Lomi Lomi Nui działa odmładzająco, pobudzając układ limfatyczny i krwionośny w ciele, oczyszcza komórki z toksyn, wspomaga przemianę materii. Wpływa też pozytywnie na układy krążenia, trawienny, kostny czy nerwowy. W Lomi Lomi Nui dużo uwagi poświęca się pracy ze stawami, dzięki czemu stają się one bardziej elastyczne. Równie ważne jest to, że uwalniane są napięcia mięśniowe w coraz głębszych warstwach ciała, dzięki czemu stwardniałe tkanki stają się znowu miękkie. Odblokowywane są miejsca, które napinaliśmy podczas stresu, dzięki czemu energia znowu może swobodnie płynąć w ciele. Wiele osób czuje się po zabiegu bardzo lekko. Masaż przywraca świadomość ciała. Jest w stanie szybciej usunąć napięcia albo nawet nie pozwolić na ich wystąpienie.
  Na poziomie emocjonalnym masaż w naturalny i łagodny sposób pomaga usunąć istniejące obawy, uwolnić się od obciążających wzorców myślowych i przyzwyczajeń. Owocuje to większą stabilnością emocjonalną, większą gotowością do przyjrzenia się istniejącym problemom i szukaniu sposobów na ich rozwiązanie. Często zdarza się, że podczas masażu Lomi Lomi Nui u wielu osób budzi się życzenie zmiany swojej sytuacji życiowej. A ponieważ masaż budzi naszą moc i radość życia, poszerza fizyczną i duchową przestrzeń- wiele osób rzeczywiście nabiera energii aby to zrobić.Na poziomie duchowym masaż działa z pełną miłości troską, dzięki czemu łatwiej namakceptować siebie i to co się wydarza w naszym życiu. Otwieramy się wtedy również na obfitość, która płynie z Wszechświata.

  Masaż Lomi Lomi Nui pomaga osiągnąć równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duchem.

 • Orientalny masaż świecą

  Ma Bougie to połączenie świecy zapachowej z olejkiem do masażu. Świeca wykonana jest z najwyższej jakości składników. Olejek z kokosa, kiełków soi i wosk pszczeli pozostawiają skórę odżywioną i wygładzoną. Po rozpuszczeniu świeca zamienia się w olejek do zmysłowego masażu ciała, który nawilża skórę i pozostawia ją jedwabistą w dotyku.Relaksujący orientalny masaż świecą to masaż, który obezwładnia zmysły niepowtarzalnym, aromatycznym zapachem, i zniewala ciało ciepłem i jedwabistym dotykiem. Rytuał ten jest wyjątkowo zmysłową ceremonią. Unikatowa formuła olejku ze świecy pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką. Co więcej, masaż ten dzięki relaksującemu ciepłu, wyjątkowej konsystencji oraz obezwładniającemu aromacie pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania. Rytualna świeca to kwintesencja podróży przez kraje Orientu, słynące z soczystych barw i orientalnych aromatów. Kolekcja została stworzona zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Umożliwia każdemu wybór własnej świecy, najlepiej podkreślającej jego osobisty styl.

  Do wyboru zapachy:
  1.Pomme Caramel – Jabłko w Karmelu
  2.Cedr
  3.Figa
  4.Kwiat Lotosu z Japonii

  Jakie korzyści przyniesie masaż świecą?

  •aromat i ciepło świecy korzystnie wpłynie na nasze zmysły

  •skóra będzie jedwabiście gładka i miękka w dotyku

  •pomoże nam w walce z cellulitem

  •zlikwiduje napięcia w ciele zapewniając głębokie rozluźnienie i uspokojenie

Masaże SPA

 • Masaż bańką chińską (antycelulitowy)

  Według starego porzekadła „bańki wyciągają z ciała chorobę”. Współczesne kobiety z pewnością zmieniłyby jego treść, która brzmiałaby mniej więcej tak: „bańki wyszczuplają i niwelują cellulit”. Jedno jest pewne: skuteczność ich działania została potwierdzona już trzy tysiące lat temu.

  Masaż polega na masowaniu ciała okrężnymi ruchami zassaną bańką gumową. Dzięki temu poprawia się krążenie krwi i limfy i przyspiesza się usuwanie zbędnych toksyn i produktów z organizmu.

  Bańka chińska likwiduje obrzęki i zmiany skórne wynikające z zaburzeń krążenia. Zabieg jest bardzo skuteczny w likwidacji cellulitu, działa również odchudzająco i ujędrniająco. Masaż odbywa się przy użyciu olejków mających właściwości antycellulitowe.

  Efekty:

  • redukcja cellulitu
  • ujędrnienie skóry
  • poprawa krążenia krwi i limfy
  • oczyszczenie organizmu z toksyn
 • Masaż czekoladowy (prawdziwa czekolada z olejkiem kokosowym)

  Czekolada – źródło energii i najpopularniejsze lekarstwo na melancholię. Zwiększając poziom serotoniny i endorfin w mózgu, poprawia nastrój, wzmacnia psychikę, a także podnosi odporność i chroni układ krążenia. Ponadto zawarte w czekoladzie antyoksydanty spowalniają proces starzenia. Obok wszystkich niekwestionowanych zalet czekolada ma jednak jedną wadę: kaloryczność. Jak więc bezkarnie korzystać z jej dobrodziejstw? Jest na to słodki sposób….masaż czekoladą.

  Ten rodzaj masażu odznacza się działaniem zarówno na ciało, jak i na umysł. Wykorzystuje się tutaj naturalne dobrodziejstwa czekolady, która zawiera antyoksydanty, skutecznie hamujące procesy starzenia skóry. Czekolada jest również bogatym źródłem witaminy A, E, F, H oraz dużej ilości soli mineralnych. Poprawia koloryt skóry, przywraca jej elastyczność oraz wygładza cerę. Wyciąg z ziarna kakaowca oraz teobromina usprawniają przepływ limfy oraz krążenia, dzięki czemu następuje szybsze spalanie depozytów tłuszczu. Dodatkową zaletą masażu czekoladowego jest przepiękny, słodki aromat, a specjalne chwyty stosowane w masażu pomagają modelować sylwetkę. br>
  Efekty takiego masażu czekoladą są więc wielopoziomowe: równowaga psychiczna, aksamitnie gładka, miękka, wypielęgnowana i gruntownie nawilżona skóra oraz towarzyszący jeszcze długo po zabiegu, poprawiający nastrój zapach czekoladowy.

 • Masaż Abhisek (masaż miodem)

  Niezwykle przyjemny masaż ciała z ciepłym aromatycznym miodem. Rozgrzewa, świetnie relaksuje i poprawia samopoczucie. Rozluźnia boleśnie napięte mięśnie i odpręża ciało. Sprawia że skóra staje się aksamitnie gładka, odżywiona i nawilżona. Dobroczynne właściwości miodu znane są od bardzo dawna, między innymi za sprawą Kleopatry i Popei, które chętnie stosowały go na przykład w połączeniu z mlekiem do wygładzania skóry i utrzymywania jej w młodości. Miód jest bowiem prawdziwym skarbem natury. To bogactwo soli mineralnych, witamin (B, C, A, D i E) kwasów organicznych, enzymów i olejków eterycznych oraz cukrów (glukozy i fruktozy) Poprawia krążenie, dodaje komórkom życiowej energii. Ma także świetne działanie antyseptyczne – niszczy drobnoustroje odpowiedzialne za stany zapalne, łagodzi podrażnienia, przyspiesza gojenie się ran. Jest prawdziwym ukojeniem dla suchej, zmęczonej skóry, pozbawionej blasku. Abhisek polecam paniom przed ważnymi w ich życiu wydarzeniami: ślub, wieczór panieński, studniówka: i wszędzie gdzie chcecie czuć się luksusowo.

 • SPA dłoni ekspresowa odnowa

  Ekstremalnie wygładzający zabieg na dłonie: ceramidy, fosfolipidy mleczne i mocznik to bukiet niezwykle skutecznych składników aktywnych, które pobudzają skórę dłoni do totalnej regeneracji i ujędrnienia. Ekspresowo uzupełniają niedobór substancji odżywczych długotrwale niwelując suchość skóry. Zmiękczają i wygładzają, zapewniają redukcję nieestetycznych przebarwień. Pobudzają skórę do odbudowy, zapobiegają jej ścieńczeniu i wiotczeniu. Witamina E, olej macadamia i olej migdałowy chronią przed przedwczesnym starzeniem się i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Wzmacniają barierę hydro-lipidową naskórka. Ekstrakt z lilii wodnej przynosi ulgę szorstkiej i podrażnionej skórze pozostawiając ją jedwabiście gładką. Zapach świeżo zerwanego bzu otula dłonie na długo poprawiając nastrój.

  Przeznaczenie: każdy rodzaj skóry dłoni.

  Działanie: gruntownie oczyszcza skórę dłoni gwarantując ekspresowe wygładzenie oraz redukcję nieestetycznych nierówności naskórka. Poprawia mikrokrążenie i jędrność skóry. Ekstrakt z lilii wodnej łagodzi podrażnienia, a odżywcza siła olejów niweluje szorstkość skóry.
  1. Kąpiel  dłoni w perełkach z lilią i bzem
  Działanie: ekspresowo oczyszczają i odświeżają skórę dłoni. Wyraźnie zmiękczają zrogowaciały naskórek. Intensywnie i długotrwale go nawilżają. Wspomagają procesy regeneracji i odnowy. Otulają skórę zapachami lilii i bzu pozostawiając dłonie miękkie i delikatne w dotyku.
  2.Peeling o aksamitnej konsystencji pozostawia dłonie idealnie gładkie, a zapach świeżo zerwanego bzu natychmiast poprawia nastrój.
  Działanie: gruntownie oczyszcza skórę dłoni gwarantując ekspresowe wygładzenie oraz redukcję nieestetycznych nierówności naskórka. Poprawia mikrokrążenie i jędrność skóry. Ekstrakt z lilii wodnej łagodzi podrażnienia, a odżywcza siła olejów niweluje szorstkość skóry.
  3.Kremowa maska do dłoni z lilią i bzem
  Działanie: ekspresowo uzupełnia niedobór substancji odżywczych długotrwale niwelując suchość skóry Wyraźnie wygładza i uelastycznia naskórek. Szybko regeneruje go i zmiękcza. Chroni przed starzeniem się i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Wzmacnia ochronną barierę hydro-lipidową naskórka. Przynosi ulgę szorstkiej i podrażnionej skórze pozostawiając ją jedwabiście gładką i miękką.

Oferta specjalna

 • Maska na ciało

  Maski aplikowane na ciało oferują ogromną różnorodność form, składników aktywnych a co za tym idzie profili działania. Od prostych lecz niezwykle skutecznych błot i mikronizowanych alg, przez „owocowe nektary” o nieprzyzwoicie atrakcyjnych zapachach, aż po preparaty typu serum, które polecamy do pielęgnacji związanej z chęcią rozwiązania konkretnego problemu. Stosowane w dwojaki sposób: gdy z maską zostajesz zawinięta w folię i ogrzana pod specjalnym kocem, lub relaksujesz się leząc ,maski mają za zadanie poprawić kondycję Twojej skóry.

 • Peeling

  Peeling to inaczej eksfoliacja lub złuszczanie, czyli usuwanie martwego naskórka. Ma na celu poprawić mikrokrążenie i koloryt skóry, wygładzić, zmiękczyć oraz przygotować do lepszego wchłaniania kosmetyków.

  NASZ ZABIEG DAJE NASTEPUJĄCE EFEKTY:
  *poprawia koloryt skóry
  *wygładza i oczyszcza skórę
  *wzmacnia tkanki i poprawia strukturę skóry
  *usuwa obumarłe komórki naskórka
  *poprawia mikrocyrkulacje krwi
  *dotlenia i odżywia tkanki
  *pobudza regenerację komórek
  *przygotowuje skóre do dalszej pielegnacji
  do wyboru mamy nastepujące peelingi:
  PEELING CUKROWY Z LICZI
  PEELING CUKROWY MIÓD I WANILIA
  TRUSKAWKOWY PEELING DO CIAŁA
  RYŻOWO WIŚNIOWY PEELING DO CIAŁA
  BAMBUSOWY PEELING DO CIAŁA
  PEELING Z MAKIEM
  PEELING Z BOROWINĄ

 • Spa dla firm

  Sukces Twojej firmy zależy przede wszystkim od ludzi jacy ja tworzą. Są oddani, sumienni i zawsze gotowi, by budować silną markę, którą Ty zarządzasz. To doskonały moment, by im za to podziękować. Daj im coś więcej niż dobre słowo, choć i ono jest istotne. Pokaż, że świadom jesteś ich wkładu w rozwój firmy i zadbaj, by poza nią mogli spędzać czas dbając o zdrowie. Bez względu na to, czy okazją do takiej nagrody będą święta czy będzie to sowita gratyfikacja za sumiennie wykonany projekt, który wiele dla Ciebie znaczył. Ważne by taki prezent był wyjątkowy i co istotne zawsze trafiony. A czy można dać pracownikowi coś więcej niż zdrowie, urodę i dobre samopoczucie? Dzięki specjalnie przygotowanym zaproszeniom i voucherom, Twój pracownik odpocznie,wyciszy się, będzie mógł zadbać o swoje ciało by nabrać energii. Nagrodą dla Ciebie będą nowe bardziej otwarte i oparte na zaufaniu relacje z pracownikami. To klucz by każdy kolejny rok razem spędzać w dobrej atmosferze z nowymi siłami i wsparciem płynącym z góry – od Ciebie!

 • MASAŻ DLA PAR

  Wspólne chwile relaksu   w wyjątkowej, niecodziennej atmosferze. Pobudzając wszystkie zmysły , przy  blasku świec, łagodnej  muzyce i zniewalającej kompozycji  zapachów to idealny pomysł na niepowtarzalny wieczór we dwoje.

  Wyjście do kina stało się już nudne? zabierz swoją druga połówkę na masaż, a oboje wyjdziecie zrelaksowani psychicznie i fizycznie.Celem takiego masazu jest zniesienie napięcia  mieśniowo – nerwowego, oraz psychicznego, co pozwoli nam uzyskać pełen relaks i odprężenie.

  Istnieje mozliwośc wybrania konkretnego masażu lub zabiegu, cena ustalana jest wtedy indywidualnie.

 • MASAŻ NA 4 RĘCE

  Masażyści łącząc różne techniki nadają zabiegowi niepowtarzalny charakter i doznania których nie można doświadczyć będąc masowanym przez jednego terapeutę.

  Nazwa masażu wywodzi się z legendy o azjatyckim Bogu, który słynął z doskonałości i wiecznej młodości. Jest to masaż wykonywany przez dwóch terapeutów, którzy wykorzystują do masażu m. in. …przedramiona, łokcie, kciuki, dłonie. Masaż mandara to masaż o podwójnej sile działania, jak mówią niektórzy jest przeżyciem ekstremalnym.

  Masaż na 4 ręce to kombinacja masażu szwedzkiego, balijskiego, shiatsu, tajskiego i hawajskiego Lomi Lomi. Dotyk masujących rąk wywołuje niezwykle pozytywne emocje, wzmacnia akceptację własnego ciała, relaksuje i sprawia, że czujemy się szczęśliwsi.

  Dwa razy większa przyjemność, dwa razy więcej relaksu, dwa razy więcej energii – masaż na cztery ręce

 • DAY SPA – Dzień w SPA

  KERALA SPA  to idealne miejsce aby spędzić miło czas w gronie przyjaciół i rodziny. Organizujemy także wieczory panieńskie,urodziny, imprezy tematyczne. Wynajęcie SPA to również świetny pomysł na prezent. Spraw miłą niespodziankę swoim najbliższym

  PAKIET URODZINOWY
  BIZNESOWY
  ROMANTYCZNY
  LUXUS
  PANIEŃSKI
  DLA PARY
  DLA MAMY I CÓRKI
  DLA PRZYJACIÓLEK

Zabiegi i rytuały SPA

 • ACTIV FIRMING BUST TREATMENT ( aktywnie ujędrniający zabieg na biust )

  Polecane do skóry delikatnej z objawami zwiotczenia, w czasie regeneracji po okresie ciazy i karmienia, w profilaktyce i terapii  zwiatczenia skóry.

  Cel: poprawa jędronosci i elstaczności, nadanie prawidłowego kształtu piersi, redukcja rozstepów.

  w skład zabiegu wchodzi:

  • oczyszczenie skóry biustu
  • serum ujędrniające do biustu
  • masaż biustu i dekoltu
  • odtłuszczenie
  • koktail odzywczy – Jedwab  Dmea 3%  do wmasowania na obszar objety zabiegiem.
  • hypoalergiczna maska  na biust

  efekt: regeneracja, ujęrnienie biustu i skóry, poprawienie kolorytu skóry, zniwelowane i spłycone rozstepy, głebokie odzywienie.

  czas trwania zabiegu 60 minut

  częstotliwość wykonywania zabiegów: seria 7-10 zabiegów 1 raz w tygodniu a nastepnie kontynuacja jako jeden zabieg co 3 tygodnie.

  Przeciwwskazania: guzy niewiadomego pochodzenia, okres ciazy i karmienia,  przerwana ciągłośc naskórka, uczulenie na składniki zawarte w produktach,  choroby skóry.

 • Marokański Raj ( regeneracyjno-nawilżający rytuał na ciało)

  Polecane dla skóry szorstkiej, suchej, potrzebującej relaksu fizycznego i psychicznego

  Cel :  regeneracja skóry, odbudowa płaszczu hydro-lipidowego, nawilzenie,rozświetlenie

  Aromatyczna uczta dla zmysłów z długotrwałym nawilżeniem skóry.To orientalny rytuał zawierający w sobie najcenniejsze  składniki Maroka.Pozwól się zaprosić w magiczną podróż do tajemniczego świata orientu i pozwól by Marrakesh wypełnił wszystkie twoje zmysły.

  W skład zabiegu wchodzi:

  • krystaliczny peeling do ciała na bazie cukru, oleju tamadu, witaminy c i witaminy e
  •  odzywczo nawilżająca maska na ciało, zawierająca olejek jajoba, olej makadamia, masło shea. Maska wspomaga mikroregeneracje skóry, odbudowuje płaszcz lipidowy, zmiekcza naskórek.
  • masaż relaksacyjny
  • odzywczy balsam na ciało do wykonczenia zabiegu.

  Efekt:  skóra  nawilzona i promienna, poprawione napięcie i jędrnośc skóry,  zrelaksowane  cialo i dusza.

 • Zielona Kawa ( rytuał detoksykujący, drenujący, ujędrniający)

  ZIELONA KAWA Z HERBATĄ!

  Polecany do skóry zmęczonej i zwiotczałej.

  Zabieg z zielonej kawy jest szczególnie zalecany do oczyszczania skóry, eliminacji toksyn z organizmu, zwalczania wolnych rodników oraz usuwania nadmiaru wody z tkanek.

  Cel: ujedrnienie skóry, drenaż, poprawa ukrwienia, zmniejszenie cellulitu

  W skład zabiegu wchodzi:

  – Intensywny peeling cukrowy na bazie olejków: avocado, macadamia, arganowego, oliwy z oliwek, oleju z pestek winogron z mielonymi ziarnami zielonej kawy, naturalnym rozdrobnionym pumeksem, olejkiem cytrynowym, ekstraktem z alg brunatnych i herbaty. Peeling mocno oczyszczający i złuszczający

  – masaż  miejsc pozbawionych jędrności ( brzuch uda, pośladki,ręce )

  – Kremowa detoksykująco wyszczuplająca, antycellulitowa, maska do ciała z glinką zieloną (działanie absorbcyjne, detox), koncentratem z alg brunatnych i wyciągiem z zielonej kawy i herbaty.

  Efekt: wymodelowana sylwetka, poprawa kondycji skóry, widoczne zmniejszenie cellilitu

 • Grejpfrutowy atak!! ( zabieg na ciało redukujacy cellulit oraz rozstepy)

  Polecany do pielęgnacji skóry pozbawionej witalności, z cellulitem i rozstępami oraz  do skóry mało elastycznej z widocznymi oznakami zmęczenia.

  Smukła sylwetka i gładkie, jędrne ciało, pozbawione widocznych oznak cellulitu to dzisiaj pragnienie każdej kobiety. Zabieg grapefrutowy szybko i łatwo redukuje cellulit oraz tkankę tłuszczową.

  Cel: Poprawa wyglądu i elastyczności skóry

  W skład zabiegu wchodzi:

  – Gruboziarnisty peeling cukrowo-solny, na bazie olejków: avocado, macadamia, arganowego, jojoba, oliwy z oliwek z dodatkiem soku z grejpfruta. Polecany do zabiegów odżywczych i regeneracyjnych, nawilżających i oczyszczających.  Zawiera naturalne antyoksydanty, które poprawiają wygląd i elastyczność skóry. Z dodatkiem nowoczesnego kompleksu nawilżającego i alg morskich.
  –  Maska żelowa o świeżym cytrusowym zapachu, z sokiem z cytryny, D-pathenolem, witaminą E, kolagenem morskim i ekstraktem z kasztanowca. Dogłębnie nawilża, odżywia i uelastycznia skórę. Lekko drenująca dzięki ekstraktowi z kasztanowca.
  – Masaż wspomagający odchudzanie

  Efekt:   zmniejszenie rozstepów i celulitu , uelastycznienie skóry, nawilżenie i poprawa jędrności.

 • Magiczna Passiflora – ( relaksacyjny rytuał rewitalizująco-nawilżający)

  Polecany do każdego rodzaju skóry ,  w szczególności  potrzebującej blasku , relaksu i wyciszenia.

  Poczuj magie passiflory…Fantazyjne kwiaty południowoamerykańskiej męczennicy są cenionym surowcem  kosmetycznym. Jej zastosowanie w kosmetyce opiera się na tradycyjnych i dobrze znanych właściwościach regenerujących, łagodzących, antydepresyjnych czy wręcz uspokajających rośliny. Bogaty we flawonoidy i serotoninę, ekstrakt z passiflory ma ponadto działanie przeciwutleniające, chroniąc przed oksydacyjnymi uszkodzeniami komórek oraz szkodliwym działaniem wolnych rodników.
  Cel: Relaks , wyciszenie, nawilżenie , rewitalizacja skóry.
  W skład zabiegu wchodzi:

  – Gruboziarnisty peeling cukrowy na bazie mieszanki olejów naturalnych: avocado, macadamia, arganowego, jojoba, oliwy z oliwek oraz ekstraktu z kwiatu passiflory. Ma ciepły, słodkawy, urzekający zapach, który fantastycznie relaksuje i wycisza.

  – Lekka żelowa maska do twarzy i ciała, z serii relaksująco – odmładzającej. W jej składzie znajduje się ekstrakt z kwiatu passiflory, kompleks nawilżający, panthenol. Dogłębnie nawilża, odpręża i rewitalizuje skórę, urzekającym zapachem koi zmysły.

  –  Relaksacyjny masaż całego ciała

  Efekt: Poprawiony koloryt skóry oraz jej nawilżenie i blask ,  poprawa kondycji skóry.

 • Zmysowa Malina & Zadziorna Cytryna ( rytuał dla skór szarych i zwiotczałych)

  Polecana dla skóry zwiotczałej i poszarzałej, mało elastycznej z widocznymi oznakami starzenia.

  Słodka malinka połączona z zadziorną cytrynką… Brzmi znajomo? Chyba każda kobieta jest taką wybuchową mieszanką. Niezwykle energetyzujący zabieg pozostawi nie tylko Twoją skórę odżywioną, ale też doda energii na cały dzień. Poczuj cudowną moc płynącą z maliny.
  Cel: Relaks i odprężenie skóry przy dogłębnym nawilżeniu i odżywieniu.

  W skład zabiegu wchodzi:
  –  Gruboziarnisty peeling cukrowo- solny o owocowo- kwaśnym zapachu. Formuła na bazie olejów roślinnych: avocado, macadamia, arganowego, cytrynowego, oliwy z oliwek z dodatkiem kruszonych malin, soku aroniowego, i naturalnego soku cytrynowego. Usuwa martwy naskórek pozostawiając skórę nawilżoną, odżywioną i dogłębnie oczyszczoną.
  – Maska żelowa o świeżym cytrusowym zapachu, z sokiem z cytryny, D-pathenolem, witaminą E, kolagenem morskim i ekstraktem z kasztanowca. Dogłębnie nawilża, odżywia i uelastycznia skórę. Lekko drenująca dzięki ekstraktowi z kasztanowca.
  –  Masaż relaksacyjny całego ciała

  Efekt: Poprawiony koloryt skóry oraz jej nawilżenie i elastyczność. Malinowy relaks i ukojenie zarówno fizyczne jak i psychiczne.

 • Antycelulitowy zabieg kawowy

  Zabieg o działaniu wyszczuplającym, redukującym cellulit i anti-age. Działa antycellulitowo poprzez odblokowanie zastoin limfatycznych i usunięcie produktów przemiany materii (toksyn). Kawa zawiera kwas chlorogenowy i kofeinę, które szybko wchłaniają się i stymulują lipolizę (zmiana tłuszczów w wolne kwasy tłuszczowe, co ułatwia usunięcie ich z komórek). Związki zawarte w kawie mają wpływ na metabolizm tłuszczów i cukrów w komórkach, które przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Na wykończenie zabiegu stosujemy krem kawowy, który wprowadza w głąb naskórka dwa bardzo silne antyutleniacze, kwas kawowy i kwas chinowy. Kwasy te chronią skórę przed stresem oksydacyjnym. Efektem zabiegu jest również wygładzenie i ujędrnienie skóry oraz poprawa jej kolorytu.

  Zabieg rozpoczynamy kawowym peelingiem całego ciała Następnie nakładamy maskę kawową, zawijamy folią i pozostawiamy na 25 minut. Po zmyciu maski wykonujemy masaż na kremie kawowym.

 • GOLDEN EYE ( zabieg na okolice oczu o potrójnym działaniu)

  Wskazania:

  -Spektakularny zabieg na okolice oczu o potrójnym działaniu: niweluje opuchliznę, spłyca zmarszczki, głęboko nawilża kórę.

  -Polecany dla każdego typu cery, która wymaga intensywnej pielęgnacji okolic oczu

  -Idealny przy opadających powiekach i cieniach pod oczami

   

  Efekt:

  -Doskonale poprawia elastyczność i jędrność powiek

  -Skóra jest odprężona, znikają cienie i opuchlizna

  -Zawartość kwasu hialuronowego i ekstraktu z czarnej perły sprawia, że skóra staje się nawilżona i napięta

  -Młody wygląd i świeżość spojrzenia

  W skład zabiegu  wchodzi :

  demakijaż, oczyszczanie , tonizowanie, aktywacja, koncentrat, masaz, maska pod oczy, pielęgnacja końcowa)

   

  Optymalny czas zabiegu: 40 min.

 • REGENERATION ( masaż twarzy , szyi, dekoltu, głowy, rąk i dłoni)

  Wskazania:
  Zabieg dla cer z objawami utraty elastyczności i utratą napiętego konturu twarzy. Idealny dla skóry szarej, zmęczonej i wymagającej intensywnej regeneracji.

  Efekt:
  Odżywcze preparaty zastosowane przy zabiegu regeneruja komórki skóry oraz zabezpieczają ją przed utratą wilgoci. Dostarczają skórze wartościowe lipidy i odżywiając ją znacznie spłycają zmarszczki. Prawidłowo wykonany zbieg sprawia, że skóra staje się elastyczna, jedwabiście gładka, wyraźnie odmłodzona.

  W skład zabiegu wchodzi:
  Demakijaż twarzy ,oczu i ust, oczyszczanie, peeling, masaż głowy, tonizowanie, aktywacja Somi kryształowymi pałeczkami , Koncentrat serum hialuronowe , masaż twarzy szyi i dekoltu, maska,maska pod oczy , masaż rąk i dłoni, pielegnacja końcowa.

  Optymalny czas zabiegu: 80 min.

 • HYDRO HYALURON ( masaż twarzy, szyi, dekoltu, głowy dłoni i rąk)

  Wskazania:

  Zabieg intensywne nawilża i wypełnia zmarszczki. Przeznaczony dla skór przesuszonych z niedoborem wilgoci i dojrzałych. Idealny również pierwszych oznakach starzenia się skóry, zmarszczkach mimicznych, oraz po intensywnym opalaniu. Zabieg świetny po kwasach, mikrodermabazji oraz mezoterapii

  Efekt:

  Podstawowym składnikiem preparatów stosowanych przy zabiegu jest kwas hialuronowy, który gwarantuje głębokie i intensywne nawilżenie skóry. Zabieg likwiduje uczucie „ściągnięcia” przynosząc natychmiastową ulgę przesuszonej skórze. Ujędrnia i odświeża, wiąże wilgoć w skórze na długo po wykonaniu zabiegu.

  W skład zabiegu wchodzi:
  Demakijaż twarzy ,oczu i ust, oczyszczanie, peeling, masaż głowy, tonizowanie, aktywacja Somi kryształowymi pałeczkami , Koncentrat serum hialuronowe , masaż twarzy szyi i dekoltu, maska, masaż rąk i dłoni, pielegnacja końcowa.

  Optymalny czas zabiegu: 80 min.

 • Błotny zabieg wyszczuplający

  BŁOTNY ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY!
  Efekty:
  Ÿredukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej Ÿ
  poprawa jędrności i elastyczności skóry Ÿ
  wzmacnia napięcie skóry i tkanki podskórnej Ÿ
  wygładza skórę.
  doskonale oczyszcza skórę z toksyn.

  Zabieg rozpoczyna sie peelingiem do ciała z minerałami z Morza Martwego.
  Nastepnie  delikatnie podgrzaną  oliwkę rozgrzewająca do ciała z imbirem i cynamonem  , nakładamy  na wybrane partie ciała i wykonujemy  masaż wyszczuplający.
  Kolejny etap zabiegu to nałożenie   pędzelkiem czarnego  błota z Morza Martwego + algi morskie + imbir + l-karnityna + czerwona herbata Pu-Erh lub czarnego błota z Morza Martwego do ciała + algi Spirulina Maxima,  na wybrane partie ciała i owinięcie  folią (aby zapobiec utracie ciepła). Pozostawiamy  30-40 minut.
  Zabieg kończymy  aplikując pomarańczowe serum antycellulitowe do ciała i pozostawiamy  do wchłonięcia.

  CZAS TRWANIA ZABIEGU 90-120 MINUT

 • Shiatsu (japoński rytuał wyszczuplająco – odmładzający – ryż i wiśnia)

  Niezwykły aromat zabiegu zabiera w daleką podróż do kraju kwitnącej wiśni! Egzotyczny zabieg oparty na wyselekcjonowanych składnikach aktywnych połączony z fenomenem ludzkiego dotyku przynosi fizyczną i mentalną odnowę oraz uaktywnia wewnętrzne siły witalne. Ekstrakty z wiśni, miłorzębu japońskiego i imbiru mają właściwości odmładzające- są bogatym źródłem witaminy A i C, potasu, wapnia i magnezu. Doskonale regenerują, wzmacniają i poprawiają witalność skóry zmęczonej. Olej ryżowy przywraca skórze jędrność i elastyczność, chroni przed wolnymi rodnikami, zapobiega przedwczesnemu starzeniu oraz pobudza metabolizm skórny. Kompleks Liporeductyl oraz wąkrotka azjatycka szybko i skutecznie wspomagają procesy redukujące tkankę tłuszczową i cellulit, a także pobudzają kwasu hialuronowego powodując wzrost gęstości i elastyczności skóry oraz poprawę jej nawodnienia. Składniki zabiegu intensywnie i długotrwale nawilżają sprawiając, że skóra pozostaje jedwabiście gładka i kaszmirowa w dotyku.

  Efekty:
  – redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu,
  – poprawa metabolizmu  i mikrocyrkulacji,
  – wzrost gęstości i jędrności skóry,
  – regeneracja i odmłodzenie,
  – pobudzenie samo uzdrawiających sił organizmu.
  zabieg obejmuje
  *peeling całego ciała
  *maskę na ciało
  *masaż relaksacyjny
  *otulenie skóry aromatycznym masłem

 • Owocowy raj (wyszczuplający zabieg na ciało z liczi i guaraną)

  Owocowy Raj to prawdziwa niskokaloryczna uczta dla zmysłów. Dzięki zastosowaniu tropikalnych, owocowych aromatów daje niezwykłe odprężenie dla ciała i umysłu. Wiodącym składnikiem zabiegu jest guarana, która wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Soczyste i egzotyczne owoce liczi zadbają o optymalny poziom nawilżenia skóry. Zabieg nasycony bogactwem witaminy C zatroszczy się o ochronę przeciwrodnikową skóry oraz wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych, stymulację kolagenu i ujędrnienie.

  Wskazania do zabiegu:

  • nadmierna tkanka tłuszczowa,
  • skóra wymagająca regeneracji i odżywienia,
  • skóra potrzebująca energii i dostarczenia składników pielęgnacyjnych,
  • redukcja cellulitu,
  • stres i przemęczenie.

  Efekty zabiegu:

  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • wymodelowanie sylwetki,
  • pobudzenie mikrocykulacji krwi,
  • odżywienie skóry,
  • poprawa elastyczności i jędrności skóry,
  • relaks i odprężenie.

  zabieg obejmuje
  *peeling całego ciała
  *maskę na ciało
  *masaż wspomagający  odchudzanie lub masaż relaksacyjny
  *otulenie skóry aromatycznym masłem

 • Indyjski rytuał oczyszczająco regenerujący (ajurweda)

  Serce zabiegu stanowi orientalne połączenie niezwykle cennych dla skóry naturalnych olejów roślinnych, przypraw, ziół i olejków eterycznych. Olej z miodli indyjskiej działa antybakteryjnie, łagodzi podrażnienia, zmniejsza nadmierne łuszczenie się skóry. Olej sezamowy reguluje pracę gruczołów łojowych, oczyszcza skórę z toksyn. Olej kokosowy doskonale regeneruje skórę suchą. Przywraca jej elastyczność, chroni przed agresywnym działaniem słońca i wiatru. Aloes natomiast intensywnie nawilża i regeneruje, jednocześnie opóźniając procesy starzenia się skóry. Lotos odświeża, tonizuje i relaksuje, a zawarta w kosmetykach lukrecja dzięki obecności flawonoidów wykazuje silne działanie antyoksydacyjne. Zabieg cudownie pachnie lawendą, kardamonem i cynamonem.
  PRZEBIEG ZABIEGU:
  IEtap: Głebokie oczyszczanie
  Bambusowy peeling na całe ciało , krótki masaz kolistymi ruchami szczególnie uwzgledniajac miejsca wymagajace wzmocnionej pielegnacji antycellulitowej i wyszczuplajacej. Zmyc pod prysznicem .
  II Etap: Nasycenie bogactwem składników aktywnych
  Aloesowa maska  na całe ciało , folia okluzyjnai koc termiczny. Po upływie 25 min. ewentualny nadmiar zmywamywodą lub kompresem kosmetycznym. Osuszamy  skórę.
  III Etap: Masaz i relaks
  Masaż ma na celu wprowadzenie energii do organizmu,
  a wyprowadzenie z niego toksyn, przez przesuniecie ich do
  systemów wydalniczych. Ponadto stymulacje skóry do regeneracji,
  stymulacje mięśni do zwiększenia wydolnosci żylnej, usuniecie
  sztywnosci w stawach, odblokowanie punktów Marma, poprawę
  koncentracji i sprawnosci intelektualnej, usuniecie napięć, stresu
  i nagromadzonych emocji na wszystkich płaszczyznach.
  wprowadzam  w stan głebokiego relaksu, pobudzając siły witalne
  organizmu, oraz uwrazliwic na sygnały płynące z ciała.
  IV Etap: Pielegnacja
  Na zakonczenie zabiegu nakładam  Balsam do ciała z lotosem.nie zmywamy.
  Składniki aktywne zastosowane w linii:
  Olej z miodli indyjskiej (NEEM), imbir, lotos, olej sezamowy,
  aloes, olej migdałowy, lukrecja, kora cynamonowa, olej
  kokosowy, Hydromanil®, olejki eteryczne: anyzowy,
  cynamonowy, lawendowy, rozmarynowy, z drzewa
  herbacianego, wit. E, Inulina.

 • Odżywienie i relaks (abhyanga +mukabhyanga)

  1. Masaż całościowy Abhyanga polega na masowaniu ciała olejkami ziołowymi według zasady: im więcej stresu doświadcza organizm pacjenta tym więcej oleju trzeba użyć do masażu. Regularne masaże olejami pobudzają układ krążenia, koją system nerwowy i wzmacniają muskulaturę. Wspierają trawienie, oczyszczają krew i dotleniają komórki ciała, tym samym poprawiając samopoczucie fizyczne i psychiczne.

  2.Masaż Mukabhyanga

  kosmetyka ajurwedyjska  twarzy i dekoltu połączona z zabiegami oczyszczania, peelingu i maseczkami z zastosowaniem, naturalnych olei i produktów kosmetycznych przygotowanych wg. tradycyjnych receptur ajurwedyjskich

   

 • GENTELMEN (Odżywczo – odmładzający cedrowy rytuał dla panów)

   W skład zabiegu wchodzi:

  * Peeling cukrowo- solny z linii regenerująco nawilżająco ujędrniającej dla mężczyzn o zmysłowym drzewnym zapachu cedru, na bazie wyselekcjonowanych olejów, brązowego cukru z odżywczą melasą, zawiera kompleks nawilżający, odżywczy i przyspieszający odnowę naskórka dzięki aktywnym składnikom Drzewa masłowego i Drzewa Tara

  *Masaż relaksacyjny na bazie  naturalnych olejów: sojowego, sezamowego, winogronowego, avocado buriti , słodkich migdałów i macadamia o uwodzącym zapachu korzenno-drzewnym.

  * Maska żelowa, o wyjątkowo lekkiej konsystencji i zapachu korzenno-drzewnym polecana w zabiegach oczyszczająco – nawilżająco – odmładzających dla mężczyzn. Zawiera kompleks ożywiający zmęczoną i zestresowaną skórę

 • Upajająca Moc Mojito ( Rytuał ujędrniająco – nawilżający)

  Pobudzająca moc orzeźwienia zarówno dla ciała jak i dla umysłu. Połączeniu limonki z miętą nikt nie jest w stanie się oprzeć. Składniki aktywne ujędrnią skórę, zapach rozbudzi a jedynym skutkiem ubocznym będzie chęć na Mojito!
  Cel: Dogłębne nawilżenie i ujędrnienie skóry.
   W skład zabiegu wchodzi:
  -Peeling do ciała – limonka z miętą .Drobnoziarnisty peeling solny na bazie olejków: avocado, macadamia, arganowego,jojoba, oliwy z oliwek. Zawiera mieloną suszoną miętę, sok z limonki oraz olejek cytrynowy. Taka formuła o orzeźwiającym, energetycznym zapachu, to naturalnarewitalizacja, relaks, oczyszczenie i odprężenie dla każdego rodzaju skóry.
  -Masaż relaksacyjny  na naturalnych olejach na bazie  oliwy z oliwek w połączeniu z lekką formułą olejów roślinnych avocado, macadamia, jojoba, ze słodkich migdałów, arganowego, sojowego o świeżym zapachu powietrza po letniej burzy. Doskonały do masażu wspomagającego pielęgnacji skóry wrażliwej i odwodnionej.
  -Lekka w konsystencji żelowa maska do twarzy i ciała, bez konieczności spłukiwania przy aplikacji na skórę cienkiej warstwy. -Maska z serii rewitalizująco – oczyszczająco – odświeżającej. W jej składzie znajduje się sok z limonki, kompleks nawilżający, D-panthenol. Dogłębnie nawilża, odpręża i rewitalizuje skórę. Polecana do skóry odwodnionej i pozbawionej elastyczności.
  Efekt: Rewitalizacja i nawilżenie. Upojenie przyjemnym, orzeźwiającym zapachem.

 • FRESH MEN- (nawilżający rytuał dla panów mech z drzewem tekowym)

   W skład zabiegu wchodzi :

  *Gruboziarnisty peeling solno-cukrowy na bazie olejków: avocado, macadamia,     arganowego, jojoba, oliwy z oliwek z dodatkiem ekstraktu z drzewa tekowego i  wit. A i E
  *masaż relaksacyjny  na bazie naturalnych olejów: sojowego, oliwy z oliwek, sezamowego, winogronowego, avocado, buriti słodkich migdałów i macadamia, o egzotycznym drzewnym zapachu

  *Lekka maska żelowa o konsystencji musu, zawiera D-panthenol, witaminę E, ekstrakt z drzewa tekowego. Dogłębnie nawilża, odżywia i uelastycznia skórę.

  Bogata kompozycja składników odżywczych w widoczny sposób regeneruje, odżywia i głęboko nawilża skórę. Dodatkowo koi zmysły niepokojąco tajemniczym zapachem.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keralaa/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408