Zapraszamy do SPA w godzinach:

Wtorek - sobota 12:00 - 20:00

HomeUsługi

Stylizacja fryzur

Wciąż tkwisz w poszukiwaniu tej wymarzonej i idealnej fryzury? Podobają Ci się, uczesania gwiazd i modelek ale nie potrafisz ich odwzorować? Pomożemy Ci w każdym zakresie.

Piękne ubranie, idealnie dopracowany makijaż to nie wszystko, istotny jest wygląd włosów i ich faktura. Jak dobrać fryzury do twarzy? Przede wszystkim mają odzwierciedlać osobowość, być na czasie i sprawic, że czujecie sie idealnie.

Stylizacja i modelowanie włosów jest gwarancją wyjątkowej fryzury i nienagannego wyglądu. Dzięki indywidualnemu podejściu stylistów Kerala SPA możesz mieć pewność, że po wizycie w naszym salonie, będziesz się cieszyć ze stylowo ułożonych i zadbanych włosów. Kosmetyki o wysokiej jakości zapewnią trwałość Twojej fryzurze przez możliwie długi czas. Oferujemy modelowanie damskie, meskie, dziecięce, loki, fale, koki, podpiecia, warkocze, fryzury awangardowe i okolicznościowe.
Staramy się, na bieżąco być ze światem mody, a nasze artykuły opisujące najmodniejsze fryzury 2015 są doskonałym źródłem informacji.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keralaa/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408